archive29 Tetor, 2020 - 20:54

ShowBiz

“Trimi i Dukagjinit”, kënga më e re nga Gold AG

Gold AG po vjen me këngë të re. Reperi Gold AG është emër shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare, i cili sjell vazhdimisht këngë të reja, shkruan lajmi.net. Së fundi, reperi ka paralajmëruar një projekt të ri, të cilin do ta publikojë më 5 nëntor, kurse titulli i saj është...
Lajme

Vjosa Osmani i bashkohet Vetëvendosjes?

Lëvizja Vetëvendosje dhe Albin Kurti asnjëherë s’e kanë parë Vjosa Osmanin si një politikane të fuqishme. Në fushatën e zgjedhjeve të 6 tetorit, në çdo tubim e debat televiziv, secili prej anëtarëve të VV’së deklaronte se Osmani s’do të mund të qeverisë e pavarur për shkak të lidershipit të Lidhjes...
ShowBiz

Sa të dashuruar, Anita publikon foto duke u puthur me Ramush Haradinaj

Janë mjaft të komentuar si çift pasi dashurinë për njëri-tjetrin e tregojnë publikisht. Bëhet fjalë për kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, Anita. Të dy ata herë pas herë bëjnë dedikimi romantike, madje edhe imazhet intime nuk mungojnë. Ishte Anita ajo që së fundi ka ndarë një...
Lajme

Lajm i mirë për përfituesit e asistencës sociale

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka njoftuar se nesër do të dalin pagesat e dyfishta për muajin tetor për përfituesit e asistencës sociale, shkruan IndeksOnline. Sipas saj, nga kjo masë përfituan 24,791 familje. Postimi: Mbi 24 mijë familje marrin nesër dyfishin e asistencës sociale Me kërkesë të Ministrisë së Punës...
1 2 3 4 5
Page 2 of 5