archive20 Tetor, 2020 - 23:05

Lajme

Burdushi ia kërkon shtetit 10 milionë euro dëmshpërblim

Hysri Peqani, ka dorëzuar një kërkesë në KGJK, dhe ka paditur një person për dëshmi të rrejshme. Kërkesat e tij për kompensim, prekin milionat. E këtë kërkesë, Hysri Peqani, i njohur si “Burdushi” e dorëzoi të martën në Këshillin Gjyqësor të Kosovës. Përmes saj, Burdushi po i kërkon dëmshpërblim plot...
Lajme

Arrestohen një e mitur dhe një person tjetër në Fushë-Kosovë: Detyruan një vajzë tjetët të kryej marrëdhënie seksuale në këmbim të parave

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, një nga ta vajzë e mitur, pas detyruan një tjetër që të kryej marrëdhënie seksuale në këmbim të parave, shkruan Gazeta Metro. Kështu bën të ditur policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh. Lidhur me rastin, është sekuestruar një telefon. Njoftimi i plotë...
1 2 3 4
Page 1 of 4