archiveShtator 2020

Lajme

Arrestohet 27-vjeçari, kanosi me armë djalin e deputetit shqiptar

Policia ka arrestuar mbrëmjen e së martës, Lajden Kadillin, i cili ishte në kërkim për një sërë veprash penale. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, 27-vjeçari po lëvizte me automjetin e tij pranë zonës së pallatit me shigjeta. Në momentin që ai ka parë pikën e kontrollit që ishte ngritur nga...
FOTO ILUSTRIMI
Lajme

Therje me thikë në Gjilan

Një person është therur me një mjet të mprehtë nga një i dyshuar, gjatë ditës së djeshme në rrugën “Muharrem Kurteshi” në Gjilan, raporton Gazeta Sinjali. Sipas një sinjalizuesi të Gazetës Sinjali, i dyshuari ishte drejtues i një automjeti dhe motivi i kësaj tentim vrasje ishte një konflikt në trafik....
Lajme

E rëndë, dhunohet një e mitur

Gjatë mbrëmjes së kaluar në Prizren dyshohet se ka ndodhur një ngjarje e rëndë. Një e mitur ka raportuar në policisë se ishte dhunuar nga një person, transmeton IndeksOnline. Siç njofton policia i dyshuari dhe viktima janë takuar së bashku nga njësiti policor, të cilët janë shoqëruar në stacion policor....
Lajme

Vdes një shtetas i Shqipërisë në Kosovë

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është raportuar për një lëndim të rëndë trupor. Një shtetas i Shqipërise derisa ishte duke punuar në jë shtëpi private është rrëzuar, dhe si pasojë ka marrë lëndime trupore, shkruan IndeksOnline. Për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore ishte dërguar në QKUK...
Lajme

Në person tenton ta dhunojë një grua në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka arritur që ta arrestojë një person në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës . i dyshuari kishte tentuar që ta dhunojë seksualisht viktimën kosovare. Policia për këtë rast ka njoftuar policinë. I dyshuari pasi e kishte kryer veprën me veturë ishte larguar nga vendi i ngjarjes. “Fsh....
Lajme

Me paratë e ryshfetit në çantë, Inspektori i Prishtinës kapet mat nga Policia

Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit në Prishtinë ka arrestuar një inspektor ndërtimi të Komunës së Prishtinës për kërkim ryshfeti, njofton Policia e Kosovës, raporton Gazeta Express. “Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit (DHKEK), Njësiti Rajonal për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit – Prishtinë (NJRHKEK),...
ShowBiz

Demi Rose nuk duron më: Pozon gjysmë e zhveshur

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat të shpeshta janë rastet kur provokon me ekspozim të formave trupore. Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme dhe nuk lë vend për imagjinatën. Ajo pozoi me pamje...
Lajme

Detaje tronditëse: Në skandalin e keqpërdorimit seksual të 14-vjeçares, përfshihet edhe gjinekologu nga Prishtina

Në skandalin e keqpërdorimit seksual të një 14-vjeçare nga Gjilani, është përfshirë edhe një gjinekolog në Prishtinë. Gjatë ditës së djeshme mediat raportuan për një rast të keqpërdorimit seksual të një të miture 14-vjeçare nga komuna e Gjilanit, nga një person 21-vjeçare. Persona të afërt familjar të vajzës kanë dhënë...
1 2 3 4 5 6 143
Page 4 of 143