archive29 Shtator, 2020 - 21:58

ShowBiz

Rikthehet Adelina Ismaili: Ndan me fansat lajmin e madh

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, Adelina është aktive edhe në rrjetet...
Lajme

Lajmi i fundit nga OBSH rreth vaksinës për koronavirus

Dr. David Nabarro, autoritet i OBSH-së për pandeminë u shpreh se: “Ky virus nuk do të zhduket. Ai ka ardhur këtu për të qëndruar, do të jetë një kërcënim i ri për njerëzimin”. Sipas tij edhe kur të kemi në dispozicion vaksinën, nuk do të thotë se ka ardhur fundi...
Lajme

Lufta me të paktën 100 viktima/ Vjen ultimatumi i Merkel për Armeninë dhe Azerbajxhanin

Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka reaguar për konfliktin mes Armenisë dhe Azerbajxhanit për rajonin e Nago-Karabak. Përmes zëdhënësit Steffen Seibert, ku kërkoi të bëhet urgjentisht armëpushim dhe palët të ulen në tryezën e bisedimeve. Zëdhënësi Seibert, nëpërmjet rrjetit social Twitter, tha se kancelarja Merkel, bisedoi me krerët e dy vendeve...
ShowBiz

Arbenita pozon me të brendshme në rrjetet sociale

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të pëlqyera, kjo për shkak të bukurisë dhe linjave trupore të saj. Ajo asnjëherë nuk heziton t’i shfaq linjat e saj trupore, të cilat gjithmonë janë të komentuara nga fansat e saj. Së fundmi, ajo në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram,...
1 2 3 6
Page 1 of 6