archive24 Shtator, 2020 - 12:52

ShowBiz

Nëna e Norës e sëmurë: Këngëtarja publikon foton nga spitali

Këngëtarja Nora Istrefi po kalon një periudhë të vështirë. Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë me dije se nëna e saj është sëmurë dhe se ka përfunduar e shtruar në spital. Ndër të tjera, në foton e publikuar në Instastory, Istrefi ka falenderuar stafin mjekësor që është kujdesur për të...
ShowBiz

Tayna vjen me një fotografi provokuese në vaskë

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, po vazhdon të shijojë qëndrimin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo po tregohet mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po i kalon atje. Së fundmi, bukuroshja publikoi për fansat një fotografi...
Lajme

Aksident i rëndë trafiku në Lipjan, lëndohen dy persona

Një aksident i rëndë trafiku raportohet të ketë ndodhur mbrëmë rreth orës 23:00 në fshatin Rufc të Lipjanit. Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar dy persona, të cilët edhe janë dërguar për trajtim mjekësor. “Mbrëmë rreth orës 23:00 në fshatin Rufc të Lipjanit ka ndodhur një aksident trafiku, ku...
Lajme

Kaq të vdekur nga COVID-19, brenda një javë në Kosovë

Numri i rasteve pozitive me koronavirus në Kosovë deri më sot është 15 mijë e 270, nga 63 mijë e 638 persona të testuar, shkruan Gazeta Sinjali. Ndërkaq numri i të shëruarve ka arritur në 12 mijë e 900, derisa 616 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin. Brenda 1 jave...
Lajme

Çka do të ndodh sot në Kosovë?

Për ditën e sotme, më 24 shtator 2020 janë paralajmëruar të zhvillohet kjo ngjarje në Kosovë: Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi viziton Komunën e Ferizajt. (Objekti i Komunës Ferizaj, ora 9.30) Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, merr pjesë në nënshkrimin e marrëveshjes së bashkëpunimit MSH-Komuna e Deçanit...
1 4 5 6
Page 6 of 6