archive17 Shtator, 2020 - 20:06

Interesante

22 kuriozitete të rralla nga bota

Shpesh njerëzit takohen me kuriozitete të rralla që ndodhin nëpër botë. Disa mbesin mister kurse disa të tjera shpjegohen në mënyra të ndryshme, më shumë si fenomene. 1. Gruaja që ka lindur më shumë fëmijë është një ukrainase. Ajo ka lindur 69 fëmijë, nga të cilët vetëm dy i kishin...
ShowBiz

​Asnjëherë më e nxehtë: Jennifer Lopez me bikini rozë

Në momentin që Jennifer Lopez heq bikini, gjithçka ndalet. Këngëtarja amerikane me origjinë latine, e cila ka qenë në listën e grave më të bukura në botë për vite me radhë, tani ka treguar një figurë të përsosur me bikini rozë në plazh, dhe shumë prej tyre u habitën. Linja...
1 2 3 4 6
Page 2 of 6