archive16 Shtator, 2020 - 01:48

Lajme

Tërheqja e njohjes nga Sierra Leone, Konjufca: Haradinaj ia fut kot

Ish-ministri i Jashtëm, Galuk Konjufca, thotë se akuzat që ia bëri pasardhësja e tij, Meliza Haradinaj-Stublla, se nuk e parandaloi tërheqjen e njohjes nga Sierra Leone, i ka me të dëgjuar dhe rrjedhimisht po ia fut kot. Haradinaj-Stublla në Rubikon kishte thënë se Konjufcën, sa ishte ministër, e kanë paralajmëruar...
1 5 6 7
Page 7 of 7