archive16 Shtator, 2020 - 21:46

ShowBiz

Çfarë po ndodh, Don Xhon ia “merr” femrën Feros

Një faqe e fansave te reperit Don Xhoni ka publikuar një fotografi ku shihet ai i përqafuar me të dashurën e reperit Fero, Arbenita Ismajlin. Fotoja është postuar në një faqe të fansave të Don Xhonit ku poshtë saj shkruan: “Edhe femrën unë ta marrë, e kom fanse”. Aty i...
Lajme

E rëndë, vdes personi që mbeti në shtyllën elektrike

Ka ndërruar jetë personi i cili kishte mbetur në një shtyllë elektrike në fshatin Bërnicë të komunës së Prishtinës. Indeksonline ka raportuar pak më parë lidhur me rastin, ndërsa vdekjen e tij e kanë konfirmuar nga ekipi mjekësor. “Para pak çastesh, personi që kishte mbetur në shtyllë elektrike, në fshatin...
Lajme

“Shumë deputetë e fshehën infektimin me Covid-19”

Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu, ka thënë se ka pasur deputetë të Kuvendit të Kosovës të cilët e kanë fshehur se kanë qenë të infektuar me COVID-19. “Ka pasur deputetë që kanë qenë të infektuar dhe nuk kanë treguar. Gojarisht më është thënë se ka deputetë që nuk e kanë...
Fun

Striptiste në funeral? Vajza vallëzon në mënyrë joshëse mbi arkivol

Një video që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë një formë tjetër të “sjelljes” në funerale. Megjithëse kjo prirje apo zakon i befasoi shumë përdorues, videoja gjithashtu kënaqi disa. Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në një qytet në Meksikë, dhe ka marrur mbi 10 milionë shikime në Twitter. Videoja tregon...
ShowBiz

Kejvina Kthella shfaqet provokuese në fotografitë e fundit

Modelja e popullarizuar shqiptare, Kejvina Kthella, ka befasuar sërish me fotografitë që ka ndarë së fundmi në rrjetet sociale. Artistja, e cila numëron mijëra ndjekës në Instagram, këtë herë ka publikuar katër fotografi provokuese. Kejvina së fundi ka publikuar disa fotografi, ku po duket tejet seksi. E veshur me një...
précis

Lajçi: Adem, pusho tash mbas telegramit t’Hashës, Dullës, Rambos, Fatit, e ma s’ shumti t’Kadrisë

Vdekja e aktori të mirënjohur Adem Mikullovcit ka bërë që të reagojnë prej krerëve të institucioneve, të partive, nga komuniteti artistik e deri te qyterarët, shkruan KultPlus. Po Çun Lajçit, i kanë penguar reagimet e të parëve të vendit, që kanë dërguar telegram ngushëllimi për familjen Mikullovci, pasi që, sipas...
1 2 3 4 7
Page 2 of 7