archive16 Shtator, 2020 - 23:05

Lajme

Çka po ndodh me liberalizimin e vizave?

Analistja Donika Emini thotë se tetori do të jetë shumë i rëndësishëm për Kosovën në raport me liberalizimin e vizave. Emini në RTV Dukagjini ka thënë se dialogu që nga viti 2014 është përdorur nga partitë për të shkaktuar kriza politike. “Kjo gjë po shihet edhe tash, në raportet që...
Lajme

Sipas sondazheve të fundit në SHBA – Biden po humb terren, Trump po rikthehet në garën presidenciale

Zgjedhjet presidenciale amerikane do të mbahen pas 47 ditëve gjersa kandidatët janë në vlugun e madh të kampanjës. Donald Trump, kandidati republikan synon një mandate të dytë në Shtëpinë e Bardhë gjersa republikani, Joe Biden, ka qenë zëvendëspresident nën presidencën e Barack Obamës, raporton CNN. Tashmë edhe kompani të ndryshme,...
ShowBiz

Ndaj kujt është mirënjohëse Arta Nitaj?

Arta Nitaj, sërish ka treguar fizikun e saj perfekt. E veshur me veshje provokative ka ekspozuar nga linjat trupore, shkruan GazetaBlic. Ajo ka zgjedhur ngjyrën rozë, teksa ka zbuluar ngjyrën e trupit që ka marrë nga pushimet. ‘Mirënjohëse‘, ka shkruar në postim. https://www.instagram.com/p/CFNTjDZgYrq/...
Lajme

​Sali Berisha: Akuzat për trafikim organesh, kurth i ngritur nga…!

Ish-presidenti i Shqipërisë Sali Berisha ka hedhur serish poshtë akuzat në raportin e senatorit zviceran Dick Marty për kinse krime lufte. Ai në Rubikon të Klan Kosovës thotë se ka kundërshtuar publikisht raportin e Martyt në Asamblenë e Kombeve të Bashkuara, Këshillin e Evropës dhe kudo tjetër, si një raport...
Lajme

Theret me thikë një 16-vjeçar

Një 16-vjeçar me inicialet R.T., është therur me thikë gjatë ditës së sotme në Pogradec. Policia ka bërë të ditur se ngjarja ka filluar pas një konflikti mes viktimës dhe të dyshuarit me inicialet L. S., 16 vjeçar, i cili është arrestuar. I lënduari është dërguar për trajtim në Spitalin...
ShowBiz

Trupi i Jennifer Lopezit ilaç për sytë

Jennifer Lopez (50), ka treguar trupin e saj në formë në bikine derisa po pushon dhe relaksohet në plazh. Dy herë e nominuara për Golden Globe, Jennifer Lopez ka treguar asetet e saj derisa është kryer pushimet. 50 vjeçarja nga Bronxi, e cilësuar si një divë e muzikës pop. Producentja...
Lajme

Sali Berisha: Akuzat për trafikim organesh, kurth i ngritur nga…!

Ish-presidenti i Shqipërisë Sali Berisha ka hedhur serish poshtë akuzat në raportin e senatorit zviceran Dick Marty për kinse krime lufte. Ai në Rubikon të Klan Kosovës thotë se ka kundërshtuar publikisht raportin e Martyt në Asamblenë e Kombeve të Bashkuara, Këshillin e Evropës dhe kudo tjetër, si një raport...
1 2 3 7
Page 1 of 7