archive11 Shtator, 2020 - 23:55

ShowBiz

Arta Nitaj heq të gjitha rrobat në pjesën e sipërme

Arta Nitaj është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht fotografi të reja, shkruan Gazeta Metro. Ajo së fundi ka postuar një foto provokuese, në të cilën erdhi e veshur vetëm me një palë xhinse të shkurtra. Në pjesën e sipërme, Arta nuk kishte veshur asgjë, por...
Lajme

“Gjykata Speciale kërkoi fakte kundër Adem Jasharit nga Serbia”

Specialja kërkoi material inkriminues nga Prokuroria e Serbisë për Adem Jasharin, 17 vite pas rënies së tij. Në mars të vitit 1998, pas një rezistence disa ditore në Prekaz, ishte vrarë komandanti Adem Jashari dhe familja e tij rreth 60 anëtarëshe. Sulmi i Njësisë Speciale të Serbisë mbi familjen Jashari...
Lajme

Aksident me fatalitet, vdes një i ri, lëndohen tre të tjerë

Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti të rëndë që ndodhi sonte, në rrugën Prizren – Gjakovë, saktësisht në afërsi të fshatit Piranë, raporton Gazeta Sinjali. Rastin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj,...
1 2 3 5
Page 1 of 5