archive5 Shtator, 2020 - 00:38

Lajme

Çka tha Donald Trump për vizitën e tij në Kosovë?

Shefi i shtetit më të fuqishëm në botë mezi pret ta vizitojë Kosovën. Madje, Donald Trump tha se ai mund ta vizitojë Kosovën së shpejti. Një deklaratë të tillë ai e bëri pak para nënshkrimit të marrëveshjes ekonomike me Kosovën dhe Serbinë në Zyrën Ovale në Shtëpinë e Bardhë. “Unë...
ShowBiz

Foto e rrallë, Enca para se të bëhej e famshme

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, është ndër emrat më të komentuar të showbizit. Artistja së fundi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, e cila ishte shpërndarë fillimisht në një faqe të fansave të saj. Këngëtarja dukej shumë ndryshe vite më parë, teksa flokët i kishte të gjata dhe kishte dhuruar...
1 3 4 5
Page 5 of 5