archive27 Gusht, 2020 - 21:46

Sporti

Gjilani mposhtet në vazhdime nga Apoel Nicosia

Ka përfunduar takimi i raundit të parë kualifikues të Europa League mes Gjilanit dhe Apoel Nicosia, shkruan Insporti. Skuadra e Gjilanit është mposhtur me rezultat 2-0 në stadiumin “Fadil Vokrri” ndaj ekipit nga Qipro dhe kështu ka përfunduar aventurën evropiane për këtë sezon. Apoel Nicosia shihej si favorit i madh...
ShowBiz

Enca kërkon vëmendjen e fansave, diçka po feston

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është shfaqur sërish shumë provokuese në Instagram. Me ndjekësit në këtë rrjet social ka javë që ndan foto provokuese në bikini dhe me të njëjtin ritëm po vazhdon edhe sot. Enca e ka publikuar një imazh ku tregon format trupore nga prapa, derisa ka...
Sporti

Ronaldo me mesazh që do t’i gëzojë tifozët e Juventusit (VIDEO)

Cristiano Ronaldo e mbylli sezonin me vetëm një trofe të fituar me Juventusin, atë të kampionatit. Së fundmi portugezi ka bërë një postim mjaft emocionues në rrjetet sociale, ku inkurajon bardhezinjtë për sezonin e ri. “Teksa bëhem gati për sezonin tim të tretë si bardhezi, ambiciet e mia janë më...
Lajme

Debat i ashpër në Serbi për humbjen më 1999

Kryetari i Partisë Demokratike të Serbisë, Millosh Jovanoviq e ka vlerësuar si “rrezik të dyfisht” deklaratën e presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq se në vitin 1999 u shpall “kapitullim i pjesshëm” dhe se “shteti ishte në një situatë të pashpresë”, transmeton Gazeta Sinjali. Në një deklaratë të shkruar, Jovanoviq theksoi...
1 2 3 4 6
Page 2 of 6