archive26 Gusht, 2020 - 23:40

Lajme

Covid-19, Kroacia rikthen kufizimet

Kroacia do të rikthejë kufizimet pas rritjes rekord të rasteve të COVID-19, tha ministri i Brendshëm kroat, Davor Bozinoviç, ndërkohë që vendi raportoi sot 358 infeksione të reja gjatë 24 orëve të fundit, rritja më e lartë ditore në vend që nga fillimi i pandemisë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë kufizimet...
ShowBiz

Çdo ditë e më seksi: Luana Vjollca befason fansat me paraqitjen e saj të fundit në bikini

Luana Vjollca është një nga vajzat më atraktive të skenës shqiptare. Ajo herë shfaqet si moderatore, herë si këngëtare dhe herë si modele. https://www.instagram.com/p/CEXDk0EngQf/?igshid=15a9wtjb7nbef Pak orë më parë, Luana ka postuar në Instagram një foto, ku shihet në plazh e veshur me bikini tepër provokuese. Bukuroshja ka nxjerrë në pah...
ShowBiz

Tayna nuk ndalet, shfaqet vetëm në të brendshme

Reperja Tayna është paraqitur tepër seksi në fotot e fundit Në foton e fundit që Tayna ka publikuar në Instagram, ajo është shfaqur në bikine ku reklamon mjaft bukur gjoksin e saj. Tayna së fundmi ka lansuar edhe këngë me Sonyn. Pavarësisht se për të u bë një bujë e...
Lajme

Vaksina ndaj Covid-19/ OBSH-ja ka një lajm të mirë për Kosovën

Mbi 300 mijë doza të vaksinës kundër COVID-19 Kosova i ka siguruar përmes Organizatës Botërore të Shëndetësisë dhe asociacionit GAVI. Sipas zyrtarëve të OBSH-së, Kosovës i është garantuar se në momentin që një vaksinë del në përdorim, Kosova do të ketë vaksina falas për 20 % të popullsisë. Drejtoresha e...
Lajme

Specialja nuk ndalet, fton edhe këtë ish-ushtar të UÇK-së

Ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Shemsedin Thaqi, është ftuar nga Gjykata Speciale, raporton Gazeta Sinjali. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati. Përmes një postimi në Facebook, Gucati është shprehur se Thaqi dhe luftëtarët tjerë të UÇK-së, do të...
1 2 3 5
Page 1 of 5