archive25 Gusht, 2020 - 01:35

ShowBiz

​Kim shfaq asetet e bujshme në plazhin e Meksikës

Kim Kardashian ka treguar linjat e saj të famshme në bikini rozë të nxehtë ndërsa pozon në një foto-sesion seksi në Meksikë. Ylli i realitetit 39-vjeçar vërtetoi se i pëlqen të punojë shumë, pasi iu rikthye detyrave profesionale duke pozuar në Cabo San Lucas. Personaliteti i ‘Keeping Up with the...
Lajme

Zemaj: Vaksinat kundër COVID-19 do të jepen falas

Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Armend Zemaj, ka thënë se Qeveria e Kosovës është në rrugën e duhur për sigurimin vaksinave kundër COVID-19. Zemaj për klankosova.tv konfirmoi se po punohet që të sigurohen vaksinat kundër COVID, të cilat sipas tij, do të jepen falas për qytetarët e Kosovës. “Jemi në...
Lajme

Zbulohet një varr me mijëra trupa në të!

Një sakristi mesjetare e humbur, e përdorur nga murgjit e shekullit 13, është zbuluar në Westminster Abbey së bashku me eshtrat e qindra, nëse jo mijëra kufomave. Sakristia u ndërtua nga mbreti Henry III gjatë viteve 1250 gjatë rindërtimit të abatit të ndërtuar nga Edward The Confessor, shkruan The Guardian....
Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditën e martë

Të martën do të ketë mot kryesisht me vranësira në Kosovë. Pasdite në mbrëmje pritet rrebeshe shiu dhe bubullima, shkruan Gazeta Metro. Sipas Prishtina Weather, të martën në Kosovë moti do të jetë kryesisht me vranësira. Pasdite në mbrëmje me rrebeshe shiu dhe bubullima. Rrebeshet nëpër lokalitete mund të jenë...
1 4 5 6
Page 6 of 6