archive25 Gusht, 2020 - 15:57

Lajme

Rrahje spektakolare në Vlorë (VIDEO)

Një sherr mes dy të moshuarish u regjistrua pak më parë në Vlorë. Të moshuarit kanë goditur me sende të forta njëri-tjetrin dhe shkak është bërë loja me domino. Në redaksinë e JOQ Albania ka mbërritur edhe videoja e sherrit. Shihet sesi njëri prej të moshuarve godet me gurë në...
Lajme

Shkon në 488 numri i të vdekurve me COVID-19 në Kosovë

Brenda 24-orëve të fundit kanë humbur betejen me Koronavirusin 8 persona. Numir total i të vdekurve ka arritur në 488. Gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 471 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, prej të cilëve rezultojnë 136 raste pozitive. Numri...
Lajme

Ky është 42-vjeçari nga Deçani që vidiq sot nga COVID-19

Ka vdekur në moshën 42-vjeçare, një person nga Strellci i Deçanit, si pasojë e koronavirusit. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët përmes një postimi në Facebook. Miq shok dhe dashamirë njoftoj se mbrëmë ne mesnatë ndërroi jete djali i vëllait tim Ardian Nimon Shabanaj ne moshën 42 vjeçare nga...
Lajme

Rrahën disa persona në qendër të Prishtinës

Një përleshje mes disa personave ka ndodhur para pak minutave në rrugën “Rexhep Luci” në kryeqytet. Dëshmitarët kanë thënë për gazetën Objektiv se deri të rrahja ka ardhur pas një mosmarrëveshje mes tyre. Policia e Kosovës ka intervenuar menjëherë, dhe ka arrestuar njërin prej tyre./Objektiv...
Lajme

Aksident në Prishtinë, lëndohen dy këmbësorë

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 11:00 në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për “Gazeta Blic” zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Sot rreth orës 11:00 në rrugën Dëshmorët e Kombit në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku në mes një...
1 2 3 4 5 6
Page 3 of 6