archive23 Gusht, 2020 - 22:44

Sporti

Konfirmon lajmi i rëndësishëm për Rashicën

Ylli i Kombëtares së Kosovës dhe i Werder Bremenit, Milot Rashica, që një kohë të gjatë është duke u raportuar për largim nga klubi gjerman. Mirëpo, deri më tani nuk ka asgjë konkrete rreth të ardhmes së vushtrriasit. Trajneri i Werderit, Florian Kohfeldt, ka folur për futbollistin dhe ka treguar...
Sporti

Mike Tyson duke falur namazin, video bëhet virale

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Së fundi ai po përgatitet për t’u rikthyer në ring në moshën 54-vjeçare dhe një video e tij është bërë virale në rrjetet sociale. Ai është parë duke falur namaz së bashku me dy shokë të tij. Kjo tregon...
Lajme

Thaçi promovon vreshtat e Rahovecit, ja si reagon Gjuriqi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot e nisi mëngjesin me një video në Facebook ku promovoi vreshtat e Rahovecit. “Krenar me Toskanën kosovare. Jemi të bekuar me bereqetin e tokës sonë. Këto vreshta në Rahovec, të mrekullueshme i ka bërë puna, djersa dhe mundi i bujqve tanë”, shkruajti Thaçi sipër...
Lajme

Ndodh në Gjakovë, mashkulli ngacmon mashkullin

Gjatë ditës djeshme në Gjakovë është arrestuar një mashkull kosovar. Kjo pasi ky i fundit pas një mosmarrëveshje të mëhershme kishte ngacmuar dhe shqetësuar një mashkull tjetër. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje....
1 2 3
Page 1 of 3