archive17 Gusht, 2020 - 11:53

Lajme

Epidemiologu jep lajmin e mirë, zbulon mjekimin e ri që po jep efekt: Mund të shpëtojë të sëmurët rëndë

Mjeku i njohur epidemiolog, Ilir Alimehmeti ka publikuar rezultatet e një studimi të kryer në SHBA, i cili është mjaft premtues për pacientët me Covid-19. Ai shpërndarë studimin e Qendrës Kombëtare të Kancerit në SHBA , e cila ka testuar mjekimin ‘akalabrutinibin’ në 19 pacientë në gjendje të rëndë. Duke...
Lajme

Kylie Jenner me poza atraktive në veshjen e ngushtë

Sërish vëmendja te Kylie Jenner. Bukuroshja ka arritur të komentohet edhe kësaj radhe me postimin e bërë, shkruan portali GazetaBlic. Kylie, me veshjen e ngushtë dhe plot stil zgjedhi të postoj tri fotografi. ‘Vajzë me sy kafe’, ka shkruar në imazh. https://www.instagram.com/p/CD9lwfinNbh/ Ndryshe, Jenner së fundi ka postuar në historinë...
1 3 4 5 6
Page 5 of 6