archive29 Korrik, 2020 - 23:14

Lajme

Edhe një i vdekur nga Covid-19

Ka ndërruar jetë edhe një pacient në Spitalin e Përgjithshëm të Gjilanit. Bëhet fjalë për xhaxhain e kryesueses së Kuvendit Komunal të Gjilanit, Musa Kurteshi. Lajmin e ka bërë të ditur vet kryesuesja e kësaj komune, Shpresa Kurteshi-Emini, në profilin e saj në Facebook. “Aga Musë (Musa Kurteshi), nuk e...
ShowBiz

Modelja e njohur ‘ngrit’ temperaturat me paraqitjen e fundit

Modelja ruse njihet për format e saj ‘bombastike’. Anastasia Kvitko ka provokuar edhe këtë herë më linjat e saj super seksi, shkruan Indeksonline. Në imazhet e reja, modelja e njohur ka ‘përvëluar’ me dukjen duke vënë në pah linjat trupore. Kujtojmë që ajo konsiderohet si një nga ‘rivalet’ kryesore të...
Lajme

Tahiri: Hoti në takimin e Brukselit ka rënë në mina

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Besnik Tahiri, ka thënë se kryeministri Avdullah Hoti ka rënë në “mina” në takimin me Aleksandar Vucic në Bruksel. Ai thotë se protokolli takimit ishte kundër tij. “Unë e di që ai është i drejtë. Këtë e besoj dhe nuk dua të jem gabim”, thotë Tahiri në...
1 2 3 7
Page 1 of 7