archive28 Korrik, 2020 - 09:50

Lajme

Edhe një i vdekur nga Covid-19

Mbrëmë ka vdekur një person nga koronavirusi në Kosovë, shkruan Gazeta Sinjali. Viktima ishte nga Komuna e Mitrovicës dhe ishte duke u trajtuar në Spitalin e Vushtrrisë “Sheikh Zayed”. Lajmin për Gazetën Sinjali e kanë konfirmuar nga Spitali i Vushtrrisë. “Viktima ka qenë pozitiv me koronavirus dhe është trajtuar si...
Lajme

Erion Veliaj rezulton pozitiv me Covid-19, ja gjendja e tij

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Kryetari i Bashkisë se Tiranës ka konfirmuas se është pozitiv ndaj COVID-19. Veliaj shkruan se gjendja e tij shëndetësore është e mirë, gjithashtu dhe familjarët e tij. ‘1/2 Miq, pas testit me njofuan se dola pozitiv nga covid-19. Jam ne gjendje te...
Lajme

Çka do të ndodh sot në Kosovë?

Këto janë ngjarjet e paralajmëruara për ditën e martë (më 28 korrik) në Kosovë: 11:00-13:00Ministri i MEA-së, Blerim Kuçi, do të viziton komunën e Gjilanit. 11:00 – Vizitë dhe pritje nga Kryetari i Komunës Lutfi Haziri, 11:45 – Vizitë dhe inspektim i renovimit të Shkollës Fillore ”Thimi Mitko”, Programi mbështetës...
1 5 6 7
Page 7 of 7