archive18 Korrik, 2020 - 21:57

Lajme

Intervistimi i Thaçit në Hagë, reagon Rama

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar pas kthimit të presidentit të Kosovës nga Haga ku u intervistua për katër ditë. Rama ka zgjedhur të publikoj në Facebook një foto të Thaçit nga pritja që iu bë në Morinë, derisa gjithashtu ka cituar fjalët e Thaçit. Bashkëngjitur me flamujt e...
Lajme

Ngjarja tragjike në Podujevë, vdes edhe i plagosuri 41-vjeçar

Indeksonline ka raportuar se në fshatin Repë të Komunës së Podujevës ka pasur të shtëna me armë zjarri, ku një person ka humbur jetën, dhe një tjetër është plagosur. Mirëpo, zëdhënsi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, ka bërë të ditur se i plagosuri në fshatin Repë nuk ka arritur...
Lajme

Përleshje me karrige e disa të rinjve në një restorant

Një përleshje ka ndodhur në një restorant në Jalë të Shqipërisë. Gazeta Express ka siguruar një video nga lexuesit e saj, ku shihen disa të rinj duke u përleshur me karrige në një restaurant. Express mëson se kjo përleshje ka ndodhur në Jalë të Shqipërisë. Ne video dëgjohen të shara...
1 2 3 4 7
Page 2 of 7