archive17 Korrik, 2020 - 20:32

Sporti

Tenistja italiane pozon tërësisht lakuriq

Përveç se një teniste e talentuar, Corina Dentoni njihet nga të gjithë edhe për format e saj perfekte fizike. Bukuroshja italiane, shpesh shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale, nuk heziton të ekspozojë linjat e saj perfekte. Corina është shumë e apasionuar pas fotove, ku nuk mungojnë as ato provokuese, të...
Lajme

Të dielën mbyllet për qarkullim kjo rrugë e Prishtinës

Komuna e Prishtinës njofton se rruga “Isa Boletini” në lagjen “Dardania” (nga Termokosi në drejtim të KEDS-it) do të jetë e mbyllur për qarkullim të trafikut, të dielen, 19 Korrik prej orës 07:00 -18:00. Sipas njoftimit, në këtë kohë do të kryehen punimet në asfaltimin e kësaj rruge./Objektiv/...
ShowBiz

Arilena Ara feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Fitoi garën që shumë kush ishte pesimist se do t’ia arrinte. Si njëzetenjë vjeçe, Arilena Ara jetësoi një nga ëndrrat e saj për ta përfaqësuar Shqipërinë në Evropë pasi fitoi Festivalin e RTSH-së, duke e mposhtur edhe Elvana Gjatën me të cilën ishte në garë të ngushtë. E tash ajo...
Lajme

Grupe qytetarësh dalin në kufi për ta pritur Thaçin

Grupe qytetarësh nga vende të ndryshme, kanë shkuar në pikën kufitare në Morinë për ta pritur presidentin, Hashim Thaçi, i cili pritet të mbërrijë në Kosovë. Ai ateroi nga Holanda në Tiranë pas intervistimit katër ditor që kishte nga Dhomat e Specializuara në Hagë. Qytetarët në Morinë thanë se kanë...
Op/Ed

Kur ta përzëmë nënën, na vije njerka!

Shkruan: Atdhe Gjoci Rrugës për në shtëpi ju qëllon të ndodheni përballë me një qen të madh, që është duke lehur me dhëmbët e nxjerra jashtë. Menjëherë ndjeni shqetësim në stomak, filloni të merrni frymë më të shpejtë dhe rrahjet e zemrës ju shpejtohen. Pothuajse, ndjeni gjakun që është duke...
Lajme

U raportua se vdiq nga COVID-19, flet live Adelina Thaqi

Këngëtarja, Adelina Thaçi, në një intervistë për emisionin FRONTAL të T7 ka rrëfyer për betejën e saj me koronavirusin dhe për lajmet e rreme që kanë qarkulluar për të se kinse kishte vdekur. Thaçi ka treguar për simptomat që ka pasur pasi ishte infektuar me COVID-19. Ajo ka thënë se...
1 2 3 4 6
Page 2 of 6