archive10 Korrik, 2020 - 18:31

Lajme

Mbytet një 34 vjeçar nga Kosova në plazhin e Shëngjinit

Një 34 vjeçar nga Kosova ka vdekur në bregdetin e Shëngjinit, shkruan Gazeta Metro. Mësohet se një pushues nga Kosova, rreth 34 vjeç është mbytur teksa po lahej. Mësohet se i riu ka pësuar infarkt në kohën që ndodhej në ujë. Kujtojmë, që rastet e mbytjes në ujë të pushuesëve...
Lajme

282 pacientë me COVID-19 po marrin trajtim spitalor në Kosovë

Gjithsej 282 pacientë të infektuar me Koronavirus, po trajtohen në klinikat e QKUK-së dhe 7 spitalet e përgjithshme në Kosovë. Kështu bëri të ditur për gazetën Objektiv, ushtruesi i detyrës së drejtorit të SHSKUK-së, Valbon Krasniqi, bazuar në raportin 24 orësh. “Në QKUK janë 160 pacientë,​ kurse 122 në spitalet...
ShowBiz

Ronela Hajati trazon rrjetin, vjen me poza të nxehta në bikini

Ronela ka reklamuar këmbët në fotografinë e fundit. Ronela Hajati së fundi ka realizuar një fotosesion, në të cilin u shfaq atraktive e veshur me bikini, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, së fundi publikoi një fotografi të re nga ai fotosesion, ku vë në plan të parë këmbët seksi teksa pozon në...
Lajme

Haxhi Shala tregon arsyen kryesore pse u largua nga NISMA

Deputeti Haxhi Shala është larguar nga Nisma Socialdemokrate për të aderuar në AAK, ai ka mohuar akuzat e zyrtarit të lartë të NISMA-s, Enver Hoti i cili tha se Shala ka insistuar me çdo kusht të jetë ministër në Qeverinë Hoti. Shala, tha për Insajderi.com se nuk dëshiron të merret...
Lajme

Pronari doli pozitiv me Covid-19, mbyllen dy furra

Inspektorati komunal në Malishevë, në kuadër të zbatimit të masave mbrojtëse kundër përhapjes së pandemisë COVID-19, sot i ka mbyllë dy furra të bukës në qytetin e Malishevës, pasi pronari i tyre, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Pronari i furrave, i cili nuk është banor i Komunës së Malishevës, e...
1 2 3 4 5 6
Page 3 of 6