archive9 Korrik, 2020 - 23:58

ShowBiz

Flaka Krelani ekspozon format mahniste nga plazhi

Flaka Krelani duket tejet joshëse në imazhet e fundit të publikuara në Instagram. Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, po ashtu po i shijon ditët e nxehta në det, shkruan lajmi.net. Akoma më nxehtë e ka bërë me pozat atraktive ku tregon format e përkryera trupore si rezultat i ushtrimeve...
Lajme

Raporti i IKSHPK: 207 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

32 TË SHËRUAR DHE 207 RASTE ME COVID-19! Sot më 09 korrik 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 401 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren prej të cilëve rezultojnë 207 raste pozitive. Numri total i...
Lajme

Sëmundjet ngjitëse, sfidë për Kosovën

Pandemia me COVID-19, ka marrë gjithë vëmendjen në mbarë botën. Megjithëkëtë përpos pandemisë, Kosova prej vitesh përballet edhe me sëmundje ngjitëse, e që po vazhdon të jetë problem me të cilin po përballen profesionistët shëndetësorë. Në Kosovë me sëmundje ngjitëse, infektohen rreth 100,000 njerëz në vit. Të dhënat për sëmundje...
1 2 3 6
Page 1 of 6