archive26 Qershor, 2020 - 09:02

Lajme

Parashikimi i motit

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht të vranët. Vranësirat ditën e shtunë parashihen të shoqërohen me riga të izoluara shiu, kurse dita e premte parashihet të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 27-31...
Sporti

Shaqiri, lojtarë i trofeve – kosovari i medaljeve

Xherdan Shaqiri është lojtari më i trofeshëm shqiptarë i të gjitha kohërave deri me tani. Futbollisti kosovar i kombëtares se Zvicrës do ta dekoroi vitrinën e tij edhe më një medalje nga sonte. Pasi që mori 3 medalje me Bayern Munchen për tre sezone si kampion në Bundesligë, Shaqiri tani...
ShowBiz

Tayna ndryshon dukjen: Kështu duket tani ajo

Rap-artistja e njohur nga Prizreni, Tayna, vazhdon të jetë personazh shumë i komentuar nga faqet rozë. Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa nuk mungojnë as pozat atraktive nga ana e saj. Gjatë ditës së sotme (e enjte), e njëjta ka pozuar me stil të ri...
1 4 5 6
Page 6 of 6