archive16 Qershor, 2020 - 18:26

Lajme

Vdes në QKUK pesë vjeçari që u zu nga dyert e oborrit

Sot në orët hershme të mëngjesit në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës ka vdekur një fëmijë 5-vjeçar nga fshati Kushnin i Prizrenit. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit Vesel Gashi. “Rasti ka ndodhur më datën 27 maj. Viktima kishte marrë lëndime...
Lajme

Dy fëmijë humbin jetën në një pusetë në Obiliq

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme dy fëmijë në fshatin Milloshevë të komunës së Obiliqit kanë humbur jetën pasi kanë rënë në një pus, shkruan Reporteri.net. Rastin për Gazetën Online “Reporteri.net” e ka konfirmuar zëdhënesi i Policisë, Daut Hoxha. “Me datë 16.06.2020 rreth orës 15:00, Policia...
1 2 3 4 5 6
Page 3 of 6