archive9 Qershor, 2020 - 09:38

Lajme

Sot pritet të vendoset për orën policore

Komisioni për Sëmundje Infektive propozon që qeveria përsëri të shpallë orë policore për shkak të përhapjes së virusit korona. Komisioni ka rekomanduar përsëri të ketë orë policore e cila do të fillonte nga ora 22 deri në orën 5 të mëngjesit, vetëm në Shkup, Tetovë, Kumanovë dhe Shtip. Për këtë...
Lajme

Koronavirusi, Haziri jep detaje për gjendjen në Gjilan

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka treguar se kanë dalë negativ personat që kishin kontakt me të infektuarin me Covid-19, që u konfirmua ditën e djeshme. Kështu sipas Hazirit, aktualisht në këtë komunë 14 persona janë të vetizoluar pa simptoma. Ndërkohë ai ka njoftuar se me Ministrin e...
1 3 4 5
Page 5 of 5