archive30 Maj, 2020 - 11:27

ShowBiz

Arbenita postoi një foto provokuese, por nuk vonon dhe e fshin atë

Arbenita erdhi më ndryshe në paraqitjen e radhës. Modelja Arbenita Ismajli ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, të cilën e shkëputi nga një fotosesion i saj, shkruan lajmi.net. Në këtë foto, bukuroshja shfaqet e veshur me pantallona të zi ndërsa në duar kishte vendosur doreza me të cilat...
1 2
Page 2 of 2