archive10 Maj, 2020 - 17:14

Lajme

15 vjet nga rundi më dramatik në histori të boksit

15 vjet nga rundi më dramatik në histori të boksit. Rundi i dhjetë i meçit mes Diego Corrales dhe Jose Luis Castillos është vlerësuar si rundi më dramatik, kontrovers dhe brutal në histori të boksit, në 15 vjetorin e atij meçi. Dy boksierët kishin shkëmbyer grushte të fuqishme mes vete...
1 2
Page 2 of 2