archive6 Maj, 2020 - 02:05

Lajme

Idrizi: Tomë Gashi shqelmoi një fëmijë dhe nuk u denua!

Deputetja e PDK-së Valdete Idrizi I ka reaguar ashpër avokatit Tomë Gashi I cili njihet hapur si përkrahës i Lëvizjes Vetëvendosje dhe zyrtari i Partisë Socialdemokrate, Nol Nushi, sot për pak sa nuk janë grushtuar me njëri-tjetrin në një debat në RTK. shkruan InLajmi. Këtij të fundit avokati i ka...
Lajme

Krasniqi: Kosova drejt fundit të pandemisë COVID-19

Infektologu Valbon Krasniqi ka vlerësuar se Kosova është drejt fundit të pandemisë së coronavirusit. “Këtë e themi me një kujdes të matur kur themi drejt fundit të epidemisë, por trendi është jashtëzakonisht pozitiv, sot në mesin e këtyre të shëruarve është edhe gruaja shtatzënë”, tha Krasniqi, në RTV21. Ai tutje...
1 2 3
Page 3 of 3