archive4 Maj, 2020 - 16:44

ShowBiz

Nuk do ta besoni cila këngëtare është sot kjo nuse

Në këtë kohë pandemie, kemi vërejtur se shumica e personazheve të njohura të muzikës, artit apo televizionit, kanë preferuar të hapin arkivat e fotografive të tyre. Shumë nga ta kanë sjellë disa imazhe nga kohërat e vjetra, derisa i kanë publikuar këto nëpër rrjetet sociale. Së fundmi, ka qenë këngëtarja...
Lajme

Nis jeta në Itali, rrugët e vendit mbushen plot

Në Itali në 24 orët e fundit kanë vdekur nga koronavirusi 174 persona, një rënie e ndjeshme nga një ditë më parë, duke e çuar numrin e përgjithshëm të vdekjeve në 28.884. Sot italianët filluan të dalin dhe të rinisin disa nga aktivitetet e munguara. Ata mund të dalin lirisht...
Interesante

Pretendon se është biri i Zotit – Kush është David Icke?

David Icke ka promovuar disa teori të pabazuara të konspiracionit në mediat sociale në lidhje me pandeminë e koronavirusit. Këtë javë, kanali i tij në YouTube dhe faqja e Facebook u fshinë sepse ai vazhdimisht postoi dezinformata në lidhje me shpërthimin e COVID-19. Por kush është teoricieni 68-vjeçar, që thotë...
1 2 3 4 5
Page 3 of 5