archive2 Prill, 2020 - 22:48

Lajme

‘Është formuar grupi i ekspertëve për vlerësimin e pasojave nga koronavirusi në rrafshin social dhe ekonomik’

Ish-zëvendëskryeministri, Avdullah Hoti, përmes një postimi të bërë në Facebook, ka thënë se ata tashmë kanë formuar një grup të ekspertëve të fushave të ndryshme, të cilët po bëjnë vlerësimet e pasojave ekonomike dhe sociale që mund të kemi gjatë këtij viti nga pandemia COVID-19. “Bazuar në këtë vlerësime, ekspertët...
Lajme

Kështu do të jetë moti për dy ditët e ardhshme

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Në mëngjes parashihet të ketë ngrica të dobëta. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -2 deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius. Do të...
1 2 3 6
Page 1 of 6