archive29 Mars, 2020 - 22:48

Lajme

Gani Geci flet për luftën e tretë Botërore!

Ish deputeti i LDK-së nga Skenderaj, Gani Geci, nuk ka hezituar të flas edhe për teorit konspirative që janë hapur kohëve të fundit për luftën e tretë botërore! Shikoni çfarë thotë për luftën e tretë botërore dhe për 40 mijë ushtarë që kanë ardhur në Evropë kohëve të fundit. Minuta...
Lajme

Italiania u shkruan evropianëve: Kjo ju pret në të ardhmen

Novelistja e mirënjohur italiane Francesca Melandri, e cila ka qenë nën izolim në Romë për gati tre javë për shkak të shpërthimit të Covid-19, ka shkruar një letër për evropianët e tjerë “nga e ardhmja juaj”, duke shtruar gamën e emocioneve që njerëzit ka të ngjarë të kalojnë gjatë javëve...
ShowBiz

Ankohet Angela Martini shkaku i karantinës

Modelja shqiptare, Angela Martini, po e përjeton si të gjithë njerëzit vetë-izolimin për shkak të pandemisë së COVID-19. Në kushte të tilla, shumë prej personazheve publike kanë provuar gjëra të reja siç ka vepruar së fundmi edhe supermodelja. Ajo në llogarinë zyrtare, Instagram, ka publikuar një fotografi atraktive, në të...
1 2 3 7
Page 1 of 7