Shtetet e Bashkuara arrijnë një marrëveshje armëpushimi me talebanët në Afganistan. ...

Shoqata e naftarëve të Kosovës i ka dërguar letër të hapur ...

Genta dhe Usta janë çifti më i komentuar momentalisht. Dyshja e ...

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në takim Ambasadorin ...

Qeveria Kurti mori detyrën më 3 shkurt, e për këto 18 ...

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një postimi në llogarinë e ...

Policia e Pejës është duke e kërkuar Kapllan Dreshajn, i cili ...

Deputetja e Vetëvendosjes, Mimoza Kusari-Lila ka komentuar lajmin e (mos) njohjes ...

Ish kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Enver Dugolli ka thënë ...

Dr. Valbona Hysenaj Miftari, neuropsikiatre Njerëzit sot e kanë më vështirë ...

Në muajin nëntor të vitit 2018, Qeveria e drejtuar nga Ramush ...

Ibrahim Tatlises është shembulli më i mirë për të treguar se ...

Gjermania ka nevojë urgjente për infermierë e kujdestarë pleqsh. Pa fuqinë ...

Arbër Kelmendi, 20-vjeçar është diagnostifikuar më tumor në kokë. Ai është ...

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas lajmit ...