archive19 Shkurt, 2020 - 23:40

ShowBiz

Fjolla Morina tallet me Behxhet Pacollin me fjalë të pista

Fjolla Morina, këngëtarja e njohur për postime pa pikë ndrojtje, ka postuar në fotografi me të cilën ka ironizuar ish- ministrin e jashtëm, Behxhet Pacollin. Në profilin e saj në Instagram, në InsaStory ka postuar fotografinë e Behxhet Pacollit, e cila u bë montazhë me një mbishkrim qesharak. “Mirë e...
ShowBiz

E bukura Remë i këndon Ndjenjave

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara. Këtë gjë, Rema Canolli e dëshmoi sonte përsëri përmes projektit muzikor që sapo e lansoi, shkruan Syri Kosova Në Youtube ajo hodhi këngën e titulluar ‘Ndjenjë’, të cilën Rema e interpretoi me shumë profesionalizëm. Kënga u shkrua nga Nesko i cili ka...
Lajme

Kurti jep rekomandimet përfundimtare për heqjen e taksës!

Qeveria e Kosovës është duke punuar për heqjen e tarifës 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnjë e Hercegovinës dhe për futjen e masës së reciprocitetit të plotë tregtar me Serbinë, ka konfirmuar kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. Deklaratat e tilla Kurti i ka bërë në Konventën e...
1 2 3 6
Page 1 of 6