archive19 Shkurt, 2020 - 23:40

ShowBiz

Fjolla Morina tallet me Behxhet Pacollin me fjalë të pista

Fjolla Morina, këngëtarja e njohur për postime pa pikë ndrojtje, ka postuar në fotografi me të cilën ka ironizuar ish- ministrin e jashtëm, Behxhet Pacollin. Në profilin e saj në Instagram, në InsaStory ka postuar fotografinë e Behxhet Pacollit, e cila u bë montazhë me një mbishkrim qesharak. “Mirë e...
ShowBiz

E bukura Remë i këndon Ndjenjave

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara. Këtë gjë, Rema Canolli e dëshmoi sonte përsëri përmes projektit muzikor që sapo e lansoi, shkruan Syri Kosova Në Youtube ajo hodhi këngën e titulluar ‘Ndjenjë’, të cilën Rema e interpretoi me shumë profesionalizëm. Kënga u shkrua nga Nesko i cili ka...
Lajme

Kurti jep rekomandimet përfundimtare për heqjen e taksës!

Qeveria e Kosovës është duke punuar për heqjen e tarifës 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnjë e Hercegovinës dhe për futjen e masës së reciprocitetit të plotë tregtar me Serbinë, ka konfirmuar kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. Deklaratat e tilla Kurti i ka bërë në Konventën e...
Lajme

Haradinaj: Sot qeveria Kurti shfuqizoi vendimin e Isa Mustafës

Sot, Qeveria e Kosovës mori disa vendime, në mesin e tyre edhe atë për shkarkimin e Bordit të Drejtorëve të Ndërmarrjes Publike “Telekomi i Kosovës” Gjithashtu është shfuqizuar edhe vendimi për përfitimet e zyrtarëve të lartë pas përfundimit të mandatit të tyre. Në lidhje me këto vendime të qeverisë së...
Lajme

Ja kur do të mbulohet Kosova nga bora

Do të mbajë mot i ndryshueshëm. Të mërkurën mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të jenë stabile, ndërsa kah mesi i natës dhe gjatë ditës së enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe bore, ndërsa në viset malore parashihet të bie vetëm borë....
1 2 3 4
Page 1 of 4