archive20 Janar, 2020 - 23:36

ShowBiz

Ndryshimi drastik i Afrim Muçiqit, vështirë se do ta njihni

Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare, Afrim Muçiqi, vazhdon të mbetet një prej zërave më të pëlqyer. Ndonëse ka kohë që nuk ka sjellë projekte të reja, ai po vazhdon të përflitet për gjëra të tjera në faqet rozë. Dhe këtë herë, këngëtari shumë i dashur për publikun u përfol...
Lajme

Podujeva do të bëhet me shesh të ri, kështu do të duket

Kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, ka bërë sot përurimin solemn të fillimit të punimeve në ndërtimin e Bulevardit dhe Sheshit të Dëshmorëve në qendrën e qytetit në Podujevë. Në Podujevë kanë filluar punimet në realizimin e projektit të ndërtimit të Bulevardit dhe sheshit “Sheshi i Dëshmorëve” në qendrën...
Lajme

A po shkon PDK’ja në Qeveri?

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka deklaruar se mosmarrëveshjet dhe diskursi i zhvilluar tash e tre muaj nga Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, i ka zhgënjyer qytetarët e vendit. “Qytetarët janë të vetëdijshëm ta shohin se kush po e mban peng vullnetin...
Shëndeti

Lajm i madh, mjekët izraelitë thonë se kanë zbuluar ilaçin kundër diabetit

Një ilaç i ri, i cili është duke u zhvilluar në Izrael, mund të jetë përgjigjja për trajtimin e shkaktarit kryesor të diabetit të tipit 2, rezistencës ndaj insulinës. Sipas bashkëthemeluesit të qendrës “BioPharma”, prof.Mottie Chevion, pjesa unike e këtij ilaçi, të quajtur Zygosid-50, është që e anulon rezistencën ndaj...
ShowBiz

Genesis i ngrit temperaturat, pozon pothuajse lakuriq

Genesis Lopez ka hedhur një fotografi në Instagram dhe rrjeti u ‘çmend’, madje, me shumë të drejtë. Në foto, ajo shihet veç me bikine dhe atë vijë, pra, as nuk llogaritet e veshur. Modelja pozoi nga pas dhe dukej fort seksi derisa në pah ka vënë të pasmet bombastike. https://www.instagram.com/p/B4crZVUhMMQ/?igshid=1mtuhkx1a6f32...
1 2 3 4
Page 1 of 4