archiveJanar 2020

Lajme

Flaka Surroi i quan kosovarët ‘popull hajvan’

Publicistja dhe drejtuesja e grupit medial Koha, Flaka Surroi, ka qenë mjaft e ashpër në komentet e fundit për situatën politike në vend. Këtë herë, Surroi nuk ka kritikuar e fyer vetëm politikanët me të cilët ajo nuk pajtohet, por ka fyer edhe qytetarët e Kosovës. Ajo ka bërë një...
ShowBiz

Arta nuk i ndahet luksit, ‘djeg’ instagramin me këto foto

Arta Elezaj i është rikthyer luksit. Aktorja dhe modelja kosovare, pasi i ka përfunduar pushimet në bjeshkë me borë, është shfaqur në pushime në bregdet në Mauritani duke u paraqitur tepër hot. Si zakonisht, ajo është shfaqur buzë natyrës së egër të këtij vendi. Madje, e njohura nga roli i...
1 2 3 111
Page 1 of 111