archive31 Tetor, 2019 - 17:46

ShowBiz

Gold AG i kushton këngë heroit legjendar, Adem Jasharit

Gold AG po vjen me këngë kushtuar Adem Jasharit. Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, nëpërmjet një postimi në Instagram ka treguar se po vjen me projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net. Kësaj radhe ai ka vendosur t’i kushtojë këngë heroit legjendar, Adem Jasharit. “27 NËNTOR 🔥 ADEM JASHARI ❤️”,...
Lajme

Limaj: Kurrë s’ka pasur administrim më të keq zgjedhor në Kosovë

Nisma Socialdemokrate mbajti konferencë për media, nga ku kryetari i partisë Fatmir Limaj tha se ka qenë shumë shqetësuese për këtë subjekt mbarëvajtja e gjithë procesit zgjedhor. “Nuk ka pasur kurrë në Kosovë zgjedhje me një administrim më të dobët”, u shpreh ai ndër tjerash, transmeton Koha.net. Përkundër kësaj, Limaj...
Lajme

Lista Serbe vjen me një paralajmërim të fortë për Albin Kurtin

Nëse Albin Kurti vazhdon të mohojë të drejtat e popullit serb dhe fitoren e lavdishme të Listës Serbe (SL), ose të vazhdojë të ofendojë serbët, ai mund të përshëndetet paraprakisht me formimin e Qeverisë në Prishtinë. Kështu thotë Lista Serbe në një deklaratë për media. “Synimi i pretendentit për formimin...
Lajme

Shokuese: Tanja Fajon thotë se Serbia është kandidatja më serioze për BE

Eurodeputetja Tanja Fajon ka thënë se Parlamenti Evropian është i përkushtuar për zgjerimin e BE-së dhe se sipas saj, Serbia është ndër kandidatet më serioze. Gjatë një takimi që pati me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq ajo ka përgëzuar vendin e këtij të fundit  për sukseset ekonomike dhe falënderoi për mundësinë...
ShowBiz

Njihuni me gruan dhe vajzën e vogël të Glauk Konjufcës

Sot ka festë në gjithë botën Sot po festohet festa më e dashur për fëmijët, Halloween-i. Kjo ditë festohet edhe nga personat e moshës madhore duke filluar nga artistë, e shumë njerëz me profesione të ndryshme. Por, më të emocionuarit janë fëmijët, shkruan rtv21. Kostumi dhe maska më e popullarizuar...
1 2 3 4
Page 2 of 4