archive30 Tetor, 2019 - 20:32

ShowBiz

Grimeri shqiptar ‘bëhet’ femër, ‘shokon’ me transformimin

Grimeri shqiptar i ha habitur të gjithë me transformimin. Grimeri i njohur shqiptar, Arbër Bytyqi, e ka publikuar një foto të re në llogarinë e tij në Instagram, imazh ky krejtësisht ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim duke postuar. Duke qenë se jemi në prag të “Halloweenit”, ai ka...
Lajme

E dhimbshme, nipi i Milaim Zekës humb betejën me sëmundjen në tru

Lideri i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka bërë të ditur sot se ka ndërruar jetë djali i motrës së tij, Denis Gullbovci. Përmes një postimi në rrjetin social Facebok, ish-deputeti i Kosovës, Zeka ka shkruar se humbi njeriun më të dashur të jetës së tij, transmeton Indeksonline. 23...
Lajme

Takohen Albin Kurti e Vjosa Osmani, për këto tema u ‘dakorduan’

Gjatë ditës së sotme ka ndodhur një takim ndërmjet kandidatit për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti dhe kandidates për kryeministër nga LDK, Vjosa Osmani.Lajmin e ka bërë publik lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti në një postim në Facebook, raporton Gazeta Blic.Ai ka treguar se çka është biseduar në këtë...
Lajme

Abuzimi seksual i të miturës në Drenas, gjashtë persona të dyshuar

Ka më shumë se nëntë muaj qëkur në media është bërë publik një rast i abuzimit seksual ndaj një vajze të mitur nga Drenasi. Por edhe pse janë dëgjuar dëshmitarë, janë marrë fakte, e janë bërë ekzaminime, Prokuroria Themelore në Prishtinë, aktakuzën me të gjitha provat për këtë rast, e...
1 2 3 4 5
Page 2 of 5