archive29 Tetor, 2019 - 09:38

Lajme

Rrokulliset një veturë në Prishtinë, ka të lënduar

Një veturë është aksidentuar duke u rrokullisur në mes të rrugës në lagjen ‘Emshir’, të Prishtinës. Si pasoj e këtij aksdienti ka edhe të lënduar. Autoambulanca dhe ekipet e tjera sipas dëshmitarëve, ende nuk kanë arritur në vendin e ngjarjes....
Lajme

“Kampioni” i shpenzimeve që ua kalon edhe ministrave: Djali i Fatmir Limajt, ja sa ka harxhuar në udhëtime zyrtare

Durim Limaj është kampion për nga shpenzimet e bëra në udhëtime jashtë vendit, krahasuar me anëtarët e tjerë të stafit politik në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë. Me harxhime ia ka kaluar edhe secilit prej dy ministrave që gjatë gjysmëmandatit e kanë drejtuar këtë dikaster qeveritar. Bazuar në një pasqyrë...
précis

Thënie për budallain

- Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën. - Idioti më i madh se ai që i di të gjitha, është ai që nuk pajtohet me të. - Njerëzit e zgjuar e dinë se ka vetëm...
ShowBiz

“Çbanja” në super formë, tregon linjat trupore

Aktorja shqiptare Arjola Demiri e cila njihet për rolin e saj si “Çbanja” që përfaqësonte një vajzë burrërore tropojane në serialin “O sa mirë”, në jetën reale është një femër mjaft atraktive dhe me plot stil. Këtë ajo e dëshmon vazhdimisht nëpër rrjetet sociale ku shfaqet për publikun dhe fansat...
1 2 3 4
Page 4 of 4