archive26 Tetor, 2019 - 16:31

Auto

Sa dallon Golf 8 nga modeli i kaluar Golf 7?

Duke u kthyer mbrapa te Golf 7, nuk mohet faktin se Vë bëri gjithçka që mund të sigurojë që asnjë homolog i tij mos ta mposht Ishte më e lehtë, më e sigurt, më e rehatshme dhe më e efektshme në karburant se secili prej pararendësve të saj, dhe madje...
Lajme

“Unë jam ma i mirë dhe ma i pakorruptuar se Albin Kurti”

Mbrëmë në emisionin DPT të Fidan Jupollit si mysafir ishte i ftuar deputeti Bekë Berisha. Sipas deputetit të AAK-së Albin Kurti është vetëm një demagog që nuk do të arrij kurrfarë ndryshimi në qeverisjen e tij. “Prej momentit që do ta merr pushtetin Albin Kurti njerzve nuk do të ju...
Lajme

Bilall Sherifi: Nisma përfundimisht është në Kuvend

Bilall Sherifi, ish shefi i grupit parlamentar të Nismës, në një deklaratë për Klan Kosovën ka thënë se koalicioni Nisma-AKR-PD e ka kaluar pragun zgjedhor dhe do të jetë pjesë e Kuvendit të ardhshëm. “Në bazë të rezultateve të numëruara nga votat me kusht, koalicioni i Nismës ka gjithsej 5.017...
1 2 3 4
Page 3 of 4