archive23 Tetor, 2019 - 18:15

Fun

Erdogan Putinit: A po ma paguan akulloren?

Presidenti rus Vladimir Putin ka qerasur homologun e tij Recep Tayyip Erdogan me një akullore ndërkohë që liderët botërorë ishin mbledhur në ‘Moscow International Aviation and Space Salon’ (MAKS 2019), para disa javësh. Dy liderët vendosën që të bënin një pushim nga inspektimi i një sërë pajisjesh aviacioni ruse për...
Lajme

Rrahje masive në Prishtinë, tre të lënduar nga mjetet e forta

Një rrahje masive ka ndodhur në pikë të ditës në Prishtinë. Rasti ka ndodhur në vendin e njohur si “Te Lesna”, nga ku policia ka arrestuar tre persona. Këtë e kanë konfirmuar edhe nga Policia e rajonit të Prishtinës, teksa kanë bërë të ditur se tre persona kanë pësuar lëndime...
Lajme

Kryhet takimi Vetëvendosje – LDK: Ja çka u arrit në takim!

Lumir Abdixhiku nga LDK-ja ka folur pas takimit me grupin punues të Vetëvendosjes për harmonizim të programeve, raporton Express. “Sot e patëm takimin e dytë, njejtë sikur në takin e parë ky takim u zhvillua në frymë pozitive, shumë pozitive dhe në përafrim të qëndrimeve në mes të dy subjekteve,...
ShowBiz

Shkrimtari shqiptar e thotë hapur: PO, e kam tradhëtuar gruan!

Shkrimtari i njohur, Edmond Tupa i ftuar në emisionin “Casa de los tres”, në “Ora News”, ka deklaruar se e ka tradhëtuar gruan. Tupja tregoi sesi tre shtojzovalle e kapën me detyrim. “Fatkeqësisht ose fatmirësisht e kam tradhtuar por nuk kisha çfarë të bëja më kapën tri shtojzovalle, tri vajza...
1 2 3 4
Page 2 of 4