archive22 Tetor, 2019 - 04:20

Interesante

Po mblidhnin kërpudha në zonë malore, dëgjojnë një zë – hapin një gropë dhe gjejnë foshnjën e gjallë që e kishin varrosur

Disa banorë të një fshati kanë arritur ta shpëtojnë një foshnje të porsalindur, që ishte varrosur për së gjalli në një kuti kartoni në lindje të Kinës. Jiao Xinglu dhe Zhou Shangdong po mblidhnin kërpudha në një zonë malore në afërsi të Laiwus në provincën kineze Shandong, kur gjetën foshnjën,...
ShowBiz

Tayna foto tërheqëse nga “qyteti i mëkateve”

Ajo momentalisht është duke e shijuar suksesin e projektit të saj më të ri “Sicko”, i cili u lansua javën e kaluar me klip dhe vetëm për pak ditë kaloi shifrën e 3.6 milionë klikimeve në kanalin zyrtar, YouTube. Dhe fjala është për reperen nga Prizreni, Tayna, e cila përveç...
1 3 4 5
Page 5 of 5