archive22 Tetor, 2019 - 23:26

Lajme

Aksident i rëndë te ‘Rruga B’ në Prishtinë, ka të lënduar

Numri i aksidenteve në trafikun rrugor vazhdon të jetë shqetësues në vendin tonë. Një aksident që nuk dihet ende për shkaqet ka ndodhur rreth orës 19:00 në Prishtinë, saktësisht në Lagjen e Spitali. Ndërsa, Bajram Krasniqi, zëdhënës në Policinë e Kosovës ka thënë për Indeksonline se një person ka marrë...
Lajme

Sylë Tahirsylaj ka një paralajmërim për ndryshimin e motit

Vera e gjatë e këtij viti pritet të përfundojë në fund të kësaj jave. Kështu parlajmëron eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj. “Temperaturat e larta në vendin tonë do të mbizotërojnë deri në fund të kësaj jave. Pastaj pritet ulje e temperaturave, priten edhe riga të dobta shiu”, tha Tahirsylaj për...
Lajme

Hajnat shqiptar vjedhin shtëpinë e Zinedine Zidane, ja çfarë vodhën!

Policia e Spanjës, në bashkëpunim me Policinë e Shqipërisë dhe EUROPOL-in, ka arritur t’i arrestojë katër shqiptarë, pjesë e një bande, të cilët vidhnin banesat e lojtarëve të Real Madridit dhe Atletico Madridit. Policia ka arritur t’i prangosë katër shqiptarë dhe një spanjoll. Shqiptarët kishin arritur ta vidhnin edhe një...
1 2 3 4
Page 1 of 4