archive20 Tetor, 2019 - 23:10

ShowBiz

Vjehrra “kërcnon” nusen e saj LIVE në emision

Në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafir humoristi i mirënjohur shqiptar Agron Llakaj. Ai në rolin e vjehrrës u befasua nga nusja e saj, që në këtë rast ishte një figurë e njohur publike. Për ta kuptuar se çfarë ndodhi, ndiqeni emisionin më poshtë. /InfoKosova/ https://youtu.be/6ZbQlLnCsVU...
Lajme

500 euro gjobë për hedhje ilegale të dheut

Inspeksioni në Komunën e Prishtinës ka dhënë gjoba për kompanitë që kanë hedhur dhe pa leje paraprake. Dënimi ka qenë 500 euro, derisa u janë konfiskuar edhe targat. Këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve, drejtori i Inspekcionit, Adonis Tahiri. “Hedhja e dheut pa leje paraprake, është e...
1 2 3
Page 1 of 3