archive18 Tetor, 2019 - 19:13

ShowBiz

Duket e re, por ja sa vite mbushi sot Mimoza Shkodra

Mimoza feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi sot. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Mimoza Shkodra sot feston datë të shënuar. Ajo sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 35 vjet, shkruan rtv21. Shkodra në datën e lindjes së saj pritet të marrë urime të shumta nga të gjithë ata që e duan. Mimoza...
ShowBiz

“Iveti” tani rreth të 70-ve, befason me pamjen

Aktorja duket mjaft tërheqëse. Ajo mbahet mend për rolin e gruas së fortë dhe tërheqëse nga seriali i njohur “O’Clone”. Fjala është për aktoren e njohur, Vera Fischer apo siç njihet nga seriali “Iveti”, e cila me rolin e saj ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave anë...
ShowBiz

‘Shpërthen’ modelja Arbenita Ismaili

Ajo e njohur u bë si modele. Por, Arbenita Ismaili famën më të madhe e ka marrë që nga lidhja që ka me reperin Fero. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka hedhur një fotografi ku ka mahnitur me pamjen e saj. Edhe pse e veshur...
Lajme

Reagon gruaja e Astrit Deharit: “Kam një pyetje”

Bashkëshortja e Astrit Deharit, Arta Boshtraj-Dehari, përmes një statusi në Facebook ka reaguar ndaj lajmeve të cilat dolën ditën e djeshme për ditarin e Astrit. Arta Boshtraj-Dehari, ka kërkuar llogari nga mediat se nga po i marrin këto lajme kur, sipas saj, ato nuk i ka as familja. “Dje dhe...
Lajme

Vjosa Osmani takon mikën e madhe të Kosovës

Gjatë qëndrimit në SHBA, Vjosa Osmani êshtë takuar me personalitet të shumta, para pak qastesh përmes Facebook'ut, Osmani publikoi fotografi sëbashku me Medlline Ollbrajt. Ja postimi i saj:...
1 2 3 4 5
Page 2 of 5