archive13 Tetor, 2019 - 11:21

Sporti

Kosovë-Mali i Zi, kjo është vlera e dy kombëtareve

Kosova do të përballet me Malin e Zi në një ndeshje tejet të rëndësishme për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2020. Indeksonline ka përmbledhur vlerat e lojtarëve të dy ekipeve sipas Transfermarkt para ndeshjes. Në vlerën e përgjithshme, Kosova është dukshëm më e mirë se Mali i Zi ku vlera e...
ShowBiz

Arta Nitaj sërish me poza provokuese

Ndërkohë që po i shijon pushimet në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe, Arta Nitaj ka bërë bujë me imazhet e publikuara në rrjetet sociale. Ajo ka ardhur me poza tërheqëse gjatë këtyre ditëve duke ngacmuar imagjinatën e gjinisë së fortë dhe njëherësh duke vënë në plan të parë bukurinë...
Sporti

Gazetari i njohur kosovar ka një kërkesë për “Dardanët” që do jenë të hënën në “Fadil Vokrri”

Kosova zhvillon të hënën më 14 tetor njërën ndër ndeshjet më të rëndësishme të kësaj kampanje kualifikuese për “EURO 2020”, derisa në tempullin e nxehtë “Fadil Vokrri” e pret Përfaqësuesen e Malit të Zi. Në përbërjen e malazezëve do të jetë edhe një kosovar, madje ai është edhe kapiten i...
Lajme

Albin Kurti takohet me Rashiqin

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër, Albin Kurti mëngjesin e së dielës e ka nisur në takim me përfaqësuesin e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq. Kurti partia e të cilit ka dal fituese në zgjedhjet e 6 tetorit, sipas rezultatit preliminar të KQZ-së, tashmë ka filluar takimet për mundësitë e formimit...
1 2 3
Page 3 of 3