archive10 Tetor, 2019 - 23:30

Lajme

Si do të jetë moti nesër dhe pasnesër?

Parashikimi i motit. Pas kalimit të frontit, në fundjavë, nga Mesdheu dhe Europa qëndrore do të shtrihen fusha të presionit të lartë dhe masa të ngrohta ajrore, që do të favorizojnë mot të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Datat: 11.10.2019 – Herët në mëngjes vransira dhe reshje lokale shiu. Gjatë...
Sporti

Challandesi flet pas fitores ndaj Gjibraltarit

Trajneri Bernard Challandes është shfaqur i kënaqur me fitoren e arritur nga Kosova në ndeshje miqësore ndaj Gjibraltarit, por është i pakënaqur me rezultatin e arritur (1-0). “Nuk kam pritur ndeshje më ndryshe se kjo, e kam ditur se kundërshtari është mjaft defensivë. Normalisht se nuk jam i kënaqur me...
Lajme

Çfarë ndodhi me policët që torturuan qytetarin duarlidhur?

Vetëm një muaj suspendim kishte rekomanduar Inspektorati Policor i Kosovës ndaj komandantit të stacionit Policor të Gjakovës, Kristë Gjokaj dhe pesë vartësve të tij të cilët kishin ushtruar torturë dhe dhunë brutale ndaj një qytetari duarlidhur. Më herët, shumëkush në mungesë të informatave rreth asaj që ka ndodhur, ka mundur...
ShowBiz

Modelja italiane e tepron me skena të nxehta para pasqyres

Modelja e njohur italiane, Belen Rodriguez shquhet për figurën e saj të kompletuar dhe linjat perfekte. Belen e cila ka prejardhje argjentinase, por që karrierën e ka zhvilluar në Itali është një nga femrat më të përfolura atje. 35 vjeçarja është mjaft e ndjekur edhe në rrjete sociale ku edhe...
1 2 3 5
Page 1 of 5