archive1 Tetor, 2019 - 09:20

Lajme

Lajmërohet Ismet Beqiri: Këto komuna i fiton sigurt LDK’ja

Kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës Ismet Beqiri, ka zhvilluar disa takime me qytetarë në komuna të ndryshme. Në Mitrovicë, Vushtrri, dhe Drenas në kuadër të tubimit elektoral të LDK-së, ku është shpalosur programi qeverisës i kësaj partie, Beqiri është takuar me banorët e këtyre qyteteve,...
Lajme

Votat e diasporës po ruhen nga policia

Që nga 19 shtatori në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), kanë arritur vetëm dy mijë pako të fletëvotimeve. Ndonëse kanë kaluar 11 ditë që kur të gjithë bashkatdhetarët kanë filluar të votojnë, në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), kanë arritur vetëm dy mijë pako të fletëvotimeve. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir...
ShowBiz

Bashkëshortja e Rexhep Selimit shkëlqen në Gjilan

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Rexhep Selimi në këtë kohë fushate po viziton gati çdo qytet të Kosovës. Së fundmi ishte në Gjilan për një tubim elektoral të partisë, shkruan Indeksonline. Në këtë tubim mori pjesë edhe gruaja e tij, Shqipe Selimi. Ajo e veshur me plotë stil, shkëlqente...
1 3 4 5
Page 5 of 5