archive25 Shtator, 2019 - 19:22

ShowBiz

Nora Istrefi shfaqet përplot stil

Nora Istrefi e ka marrë gjithë vëmendjen. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, i ka realizuar foto të reja, rrugëve të Prishtinës, shkruan lajmi.net. Ajo e ka marrë gjithë vëmendjen e veshur me shumë stil, rroba të cilat i vinin në pah linjat trupore. Nora së fundmi ka qenë ndër...
Lajme

Agim Bahtiri: Albin Kurtin e ka çuar Zoti në mesin tonë

Anëtari i ri i Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri, gjatë hapjes së fushatës zgjedhore në Mitrovicë, ka thënë se Albin Kurtin e ka dërguar Zoti në mesin tonë. Ai ka shtuar se tani ka ardhur koha që të shndritë një yll i ri për vendin the tërë rajonin dhe ai është...
ShowBiz

Arta Nitaj ‘thyhet’ në fitnes

Politikania më e re në Kosovë nuk po i ndahet palestrës. Ajo ka arritur famën dhe ka mbledhur shumë ndjekës në rrjetet sociale pikërisht për shkak të pamjes së saj dhe Arta Nitaj vazhdimisht po i rrin gati trupit të saj dhe dukjes. Arta gjatë gjithë kohës sjell postime ku...
Lajme

Kadri Veseli viziton veriun para hapjes së fushatës

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka vendosur që fushatën ta hapë  në qytetin e tij të lindjes, Mitrovicë. Por para tubimit të planifikuar nga ora 17:00 në sheshin “Mehë Uka”, Veseli ndryshe nga kundërkandidatët e tij, do të shkojë në veri të vendit. Kandidatja për deputete nga PDK  nga komuna e...
Sporti

Besoni ose jo! Prishtina e blen autobusin e Bajernit

FC Prishtina së shpejti pritet të bëhet me autobus të klubit. Klubi kosovar do ta marrë autobusin e klubit gjerman, Bayern Munich,. Këtë lajm e ka bërë të ditur edhe vetë presidenti i klubit, Remzi Ejupi në profilin e tij në Facebook, shkruan Indeksonline. “Së shpejti edhe Fc Prishtina me...
1 2 3 4 6
Page 2 of 6