archive24 Shtator, 2019 - 04:58

ShowBiz

Disa nga skenat e nxehta të JLo-së nga filmi i ri

Jennifer Lopez ka treguar në filmin e saj më të ri fizikun e saj përfekt por edhe aftësitë e saj prej striptiste në të brendshme seksi derisa ajo ka përformuar me Usher edhe pa prapaskenave nga filmi Hustlers. Filmi i saj i ri, “Hustlers, ka hapur javën me numra të...
Lajme

Osmani: Kur them kurrë me PDK’në do të mbetet kurrë

Duke i komentuar dyshimet se pas fitores në zgjedhje, LDK-ja do të shkojë në koalicion me PDK-në, kandidatja e Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryeministre, Vjosa Osmani, ka thënë të hënën se të gjithë qytetarët e njohin konsistencën e saj politike dhe kur ajo thotë “kurrë me PDK-në do të...
1 5 6 7
Page 7 of 7